Výsledek hledání pro výraz

Vánoční osvětlení - Vánočnísvětlo.cz

Vítejte na stránkách e-shopu Vánočnísvětlo.cz. Náš e-shop se specializuje na prodej a distribuci vánočního osvětlení, vánočních dekorací a ozdob.

Při vánoční výzdobě si můžeme ozdobit kromě interiéru i exteriér svého domu či bytu. Vyzdobte si svůj dům, zahradu nebo balkon. Než se rozhodnete pro jednu z variant vánočního osvětlení, myslete při výběru na důležitá pravidla.

Světelné řetězy, vánoční osvětlení, ozdoby i dekorace

Vánoční světýlka by měla být především bezpečná, proto musí splňovat platné normy. Při nákupu si prověřte, zda jste si zvolili vhodné osvětlení do interiéru či exteriéru, které se značí symbolem domu s šipkou, která směřuje směrem od něj. Venkovní osvětlení doporučujeme zvolit i do vlhčích místností, jako je koupelna.

Stupeň krytí IP

Věnujte pozornost tzv. stupni krytí IP - International Protection, za kterým je dvojciferné číslo. První číslice označuje stupeň ochrany před vniknutím cizích předmětů a druhá stupeň ochrany před vniknutím vody. U exteriérového osvětlení má být stupeň minimálně IP44 splňující silnější ochranu před poškozením vlivem venkovních podmínek a ochranu proti vlhkosti a vodě.

Úspora energie

O Vánocích bývají vánoční světla zapnutá celou noc, vyplatí se proto volit kvalitní úsporné varianty. Na výběr máte vánoční osvětlení, vánoční ozdoby, vánoční dekorace, světelné řetězy, 3D obrazce i světelné závěsy. Starší světelné řetězy s klasickými žárovkami zkuste vyměnit za modernější produkty s úspornými žárovkami, které mají mnohem vyšší životnost. Moderní varianta světelných ozdob a LED osvětlení vyniká nízkou spotřebou a bude vám sloužit mnohem déle.

Vánoční osvětlení, světýlka, stromky, ozdoby, řetězy a dekorace

V nabídce najdete vánoční osvětlení do okna i vánoční osvětlení na baterie v podobě postaviček, hvězd, rampouchů, krápníků, sněhových vloček, luceren, svíček, vánočních stromečků, ozdob, světelných záclon a závěsů i věnců na dveře. Využijte širokou nabídku vánočních dekorací, girland a světelných řetězů vhodných do bytu či domu, ale i těch pro použití venku. Některé řetězy se dají spojovat a prodlužovat, světla mohou měnit barvy a můžete využít i časovač.